Fudbaler PSG-a žestoko izviždan zbog stavova o Palestini, njegova reakcija oduševila muslimane širom svijeta

Visits: 4932 Today: 2

Paris Saint Germain je u utakmici drugog kola grupne faze Lige prvaka savladao Maccabi Haifu u gostima sa 3:1.

Utakmica nije dobro počela za Parižane koji su primili gol u 24. minuti susreta, ali su 11 minuta kasnije izjednačili preko Messija, da bi u drugom poluvremenu golovima Mbappea i Neymara stigli do konačne pobjede.

Nastup je upisao i Achraf Hakimi koji je u igru ušao u 84. minuti susreta i čiji je ulazak privukao veliku pažnju zbog njegovog burnog odnosa sa izraelskim navijačima.
Izraelci Hakimiju zamjeraju što je jedan od sportista koji otvoreno govori o pravima Palestinaca i izraelskoj agresiji na ovu zemlju, pa su ga prilikom ulaska u igru propisno izviždali.

No, on se nije previše obazirao na to, te je na zvižduke odgovorio tako što je pokazivao na uho gestikulirajući da ga mišljenje izraelskih tifoza uopšte ne pogađa.